BLOG

Paraşütçüler Uçuşa Hazır

Paraşütçüler Uçuşa Hazır

AYDIN Havacılık Spor Kulübü (AYHAVK) tarafından düzenlenen yamaç paraşütü başlangıç eğitimi Bilgi İş Sağlığı ve Güvenlik Birimi'nde (OSGB) verildi.

AYDIN Havacılık Spor Kulübü (AYHAVK) tarafından düzenlenen yamaç paraşütü başlangıç eğitimi Bilgi İş Sağlığı ve Güvenlik Birimi'nde (OSGB) verildi. 
22 pilot adayı teorik eğitimlerini de tamamladıktan sonra gökyüzü ile buluşacak. AYHAVK Başkanı Necati Altınhan, yaygın olarak icra edilen sporlar dışında gelişme gösterme çabasında olan diğer spor dalları ve kulüplerin desteklenmesi gerektiğini vurguladı. Kurs eğitmeni Salih Ünlütürk kendilerine bu imkanı sunan şirket yetkililerine teşekkür etti. Bilgi OSGB Mesul Müdürü Dr. Özgür Mersilioğlu ise, "Uçmak her insanın hayallerinden biridir. Son yıllarda hızla gelişmekte olan yamaç paraşütü sporuna firma olarak destek olmak bizi çok mutlu etti. Bir çok firma daha futbol gibi daha fazla popüler olan sporlara destek oluyor. Biz de yaygın olarak icra edilen spor dalları dışında paraşütçüleri desteklemeye karar verdik. Bu nedenle merkezimizin kapılarını gençlere açtık" dedi.